telegram940 آنالیز بازی چلسی و بورنموث / هافبک ها | اخبار روز
عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » ورزشی » آنالیز بازی چلسی و بورنموث / هافبک ها
آنالیز بازی چلسی و بورنموث / هافبک ها

آنالیز بازی چلسی و بورنموث / هافبک ها

آنالیز بازی چلسی و بورنموث / هافبک ها

آنالیز بازی چلسی و بورنموث هافبک ها

در اینجا قصد داریم تا با دو تصویر گرافیکی میزان مناطق تحت پوشش هافبک های چلسی و تیم بورنموث و مناطقی را که تحت پوش قرار داده اند را بررسی نماییم.

در تصویر گرافیکی مشخص است که ۵ هافبک چلسی به همراه مهاجم تیم،نسبت به هافبک های بورنموث میل بیشتری به تهاجم داشتند به صورتی که تنوع برنامه های هجومی هافبک های چلسی از جناح چپ بیشتر از جناح راست بود و مورینیو قصد داشت تا از سمت راست تیم بورنموث حملات خود را طرح ریزی نماید. تصویر زیر مربوط به هافبک های تیم چلسی است که حملات آبی ها از چپ به راست تصویر است.

در مقابل، هافبک های دفاعی و تهاجمی بورنموث زیاد در محوطه جریمه چلسی ظاهر نشدند و حضور هافبک های چلسی در محوطه جریمه بورنموث بسیار پررنگ تر از حضور هافبک های بورنموث در محوطه جریمه چلسی مب باشد. همچنین مشخص است که هافبک های بورنموث بیشتر از هافبک های چلسی در محوطه جریمه خود حضور داشته اند. از مقایسه دو تصویر مشخص است که هافبک های چلسی به صورت کامل میانه میدان تا پشت محوطه جریمه بورنموث را تحت سیطره خود قرار داده بودند و مناطق گسترده زرد و قرمز رنگ زمین برای بازیکنان چلسی در نیمه زمین بورنموث و همچنین میانه میدان نشان از مالکیت و دوندگی بالای بازیکنان چلسی می دهد. تصویر زیر مربوط به تیم بورنموث است که از راست به چپ حمله می کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn خرید سی سی کم
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما

خرید vpn