telegram940 «يه حبه قند» در مرز فروش 900 ميليون | اخبار روز
آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » هنر » «يه حبه قند» در مرز فروش ۹۰۰ ميليون
«يه حبه قند» در مرز فروش ۹۰۰ ميليون

«يه حبه قند» در مرز فروش ۹۰۰ ميليون

سینما/فيلم‌هاي جديد در حالي روانه اكران عمومي شده‌اند كه هنوز خبري از نمايش عمومي آنها در شهرستان‌ها نيست.

به گزارش اوج نیوز،اين در حالي است كه فيلم‌هاي قديمي جدول نيز بسياري از سالن‌هاي شهرستان‌ها را از دست داده‌اند.

«سعادت آباد» كه فروش تهرانش به مرز ۸۲۴ ميليون تومان رسيده در شهرستان‌ها نيز حدود ۳۰۰ ميليون تومان فروخته است.«سعادت آباد» و «پرتقال خوني» دو فيلمي هستند كه از اين هفته اكران‌شان در شهر قزوين آغاز شده است و قرار است از روز پنجشنبه نمايش عمومي فيلم مازيار ميري در مازندران نيز آغاز شود. اين در حالي است كه«سعادت آباد» در تهران و شهرستان‌ها ۳۲ سالن در اختيار دارد.

«يه حبه قند» كه از ابتداي اين هفته رسماً فروش‌اش بالاتر از «سعادت آباد» شده و در شهرستان‌ها حدود ۲۰۰ ميليون تومان فروخته است. گيشه روز دوشنبه اين فيلم حدود ۲ ميليون تومان بيشتر از«سعادت آباد» بود. از ابتداي اكران اين دو فيلم براي اولين بار است كه فيلم ميركريمي به اين اندازه با فيلم ميري اختلاف فروش دارد. با احتساب فروش ۴/۸ ميليوني«يه حبه قند» مجموع فروش اين فيلم در تهران به مرز ۷۰۰ ميليون تومان رسيده است. انزلي، آستارا و اراك سه شهري است كه از امروز فيلم ميركريمي در آنجا اكران عمومي مي‌شود. مجموع فروش «راه آبي ابريشم» نيز در تهران و شهرستان‌ها به مرز ۳۰۰ ميليون تومان رسيده است. تعداد سالن‌هاي فيلم بزرگ نيا در شهرستان‌ها به عدد ۱۰ كاهش پيدا كرده و در عوض قرار است از همين هفته اكرانش در شهرهايي چون كرمان، نيشابور و چالوس نيز آغاز شود. فروش روز دوشنبه اين فيلم در تهران ۸/۲ ميليون تومان بود.«پرتقال خوني» كه سومين فيلم پرمخاطب جدول اكران است در شهرستان‌ها حدود ۹۰ ميليون تومان فروخته. فيلم سيروس الوند كه تعداد سينماهايش به عدد ۱۲ افزايش پيدا كرده از روز پنجشنبه در اهواز نيز روي پرده مي‌رود.

فروش اين فيلم روز دوشنبه در تهران ۵/۵ ميليون تومان بود تا با احتساب فروش شهرستان از مرز گيشه ۴۰۰ ميليون تومان گذر كند. «پيتزا مخلوط» تنها فيلم جدول اكران است كه فروش شهرستان‌هايش نزديك به تهران است.

اين فيلم به دليل نوع كمدي‌اش فيلم شهرستان پسندي به حساب مي‌آيد و بعد از دو هفته حدود ۱۲۰ ميليون تومان فروخته است. فروش «پيتزا مخلوط» در حاليكه با همان ۲۴سينما وارد هفته تازه اكرانش مي‌شود، روز دوشنبه ۵/۴ ميليون تومان بود. «تپلي» هم در شهرستان‌ها در حاليكه ۲۰ سالن در اختيار دارد به مجموع فروش ۷۰ ميليون تومان نزديك شده است. از ميان دو فيلم ديگر جدول اكران، اين«دلقك‌ها» ست كه از ابتداي هفته تنها در اهواز به نمايش در آمده است. اكران اين فيلم قرار است از امروز در اصفهان و يزد نيز آغاز شود تا در شهرستان‌ها نيز سالن در اختيار داشته باشد. فيلم عباس مراديان در آغاز هفته سوم نمايش‌اش در تهران ۴ سالن خود را از دست داده است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn خرید سی سی کم خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما

خرید vpn