telegram940 برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند | اخبار روز
آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
خانه » هنر » برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند
برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند

ادبیات/برگزیدگان بخش های مختلف هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب عصر امروز -یکشنبه- در تالار اندیشه حوزه هنری پایان یافت.

به گزارش  اوج نیوز، این مراسم با حضور جمعی از طنز پردازان سراسر کشور برگزار شد و برگزیدگان و نفرات برتر بخش های مختلف این جشنواره معرفی شدند.

اجرای نمایش صحنه ای از رحیم بهبودی و همچنین ˈ آنونس استند آپ کمدی به کارگردانی رحیم بهبودی فر و شعرخوانی اکبر اکسیر از بخش های مراسم پایانی هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب بود.

بر اساس رای هیات داوران در بخش ˈکوتاه نوشتˈ هیچ اثری حائز دریافت ربته اول نشد و ˈابوالقاسم صلح جوˈ از استان فارس، ˈمهدی فرج اللهیˈ از استان تهران موفق به کسب عناوین دوم و سوم این بخش شدند.

همچنین در بخش ˈداستان کوتاه ˈ و در موضوع آزاد هیچ اثری حائز دریافت رتبه اول نشد و ˈعلیرضا لبشˈ با اثر داستان ˈ آقای اسمیت ˈ از استان تهران عنوان دوم را به خود اختصاص داد.ˈمحمد بکرانیˈ از استان خراسان شمالی و ˈمعصومه عیوضیˈ از استان تهران نیز با آثاری با عناوین ˈ زنی در آستانه فروپاشی عصبی ˈو ˈ عروسی ˈ بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

هیات داوران اثر ˈ زیاد و زیاد تر ˈ از ˈرضا احسان پورˈ در بخش وِیژه داستان کوتاه از استان اصفهان را به عنوان اثر برتر معرفی کرد و ˈ احسان غدیری ˈنیز با اثر ˈ بیست و چهار منهای چهارˈ به عنوان شایسته تقدیر شناخته شد .

در بخش شعر نیز هیات داوران ˈ امید مهدی نژادˈ را با اثر ˈ جنبه طنزتان چقدر پایین است ˈاز استان تهران به عنوان نفر اول این بخش معرفی کرد و ˈمهران حسینیˈ از استان قزوین و ˈاحمدرضا قدیریانˈ از استان یزد نیز به عنوان نفرات دوم و سوم معرفی شدند .

هیات داوران دراین بخش نیز ازˈسید امیر سادات موسویˈ از استان همدان، ˈعباس احمدیˈ از استان قم و ˈمجید رحمانی صانعˈ از استان خراسان رضوی تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا، بر اساس رای هیات داوران در بخش ˈمقالهˈ ،ˈمحمد حکیم آذرˈ از استان چهارمحال و بختیاری و ˈابوالفضل حریˈ از استان مرکزی و ˈفاطمه تسلیم جهرمیˈ از استان فارس رتبه های اول تا سوم این بخش را از آن خود کردند.

در بخش نمایشنامه نیز اثری حائز دریافت رتبه اول نشد و ˈ علی حسنلوˈ از استان قم و ˈمهرداد صدقیˈ از استان خراسان شمالی رتبه های دوم و سوم این بخش را از آن خود کردند.

در بخش ˈنثرˈ نیز ˈ فرهاد ناجیˈ از استان مازندران رتبه اول را کسب کرد و ˈ فرزین پورمحبیˈ از استان تهران و ˈامین تویسرکانیˈ از استان اصفهان به ترتیب عنوان دوم و سوم این بخش را به خود اختصاص دادند .

در بخش ویژه نیز ˈ امین تویسرکانیˈ با اثر ˈ ضمانتنامهˈ موردتقدیر قرار گرفت .

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn خرید سی سی کم
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما

خرید vpn