telegram940 برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند | اخبار روز
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
خانه » هنر » برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند
برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره طنز مکتوب معرفی شدند

ادبیات/برگزیدگان بخش های مختلف هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب عصر امروز -یکشنبه- در تالار اندیشه حوزه هنری پایان یافت.

به گزارش  اوج نیوز، این مراسم با حضور جمعی از طنز پردازان سراسر کشور برگزار شد و برگزیدگان و نفرات برتر بخش های مختلف این جشنواره معرفی شدند.

اجرای نمایش صحنه ای از رحیم بهبودی و همچنین ˈ آنونس استند آپ کمدی به کارگردانی رحیم بهبودی فر و شعرخوانی اکبر اکسیر از بخش های مراسم پایانی هفتمین جشنواره سراسری طنز مکتوب بود.

بر اساس رای هیات داوران در بخش ˈکوتاه نوشتˈ هیچ اثری حائز دریافت ربته اول نشد و ˈابوالقاسم صلح جوˈ از استان فارس، ˈمهدی فرج اللهیˈ از استان تهران موفق به کسب عناوین دوم و سوم این بخش شدند.

همچنین در بخش ˈداستان کوتاه ˈ و در موضوع آزاد هیچ اثری حائز دریافت رتبه اول نشد و ˈعلیرضا لبشˈ با اثر داستان ˈ آقای اسمیت ˈ از استان تهران عنوان دوم را به خود اختصاص داد.ˈمحمد بکرانیˈ از استان خراسان شمالی و ˈمعصومه عیوضیˈ از استان تهران نیز با آثاری با عناوین ˈ زنی در آستانه فروپاشی عصبی ˈو ˈ عروسی ˈ بطور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

هیات داوران اثر ˈ زیاد و زیاد تر ˈ از ˈرضا احسان پورˈ در بخش وِیژه داستان کوتاه از استان اصفهان را به عنوان اثر برتر معرفی کرد و ˈ احسان غدیری ˈنیز با اثر ˈ بیست و چهار منهای چهارˈ به عنوان شایسته تقدیر شناخته شد .

در بخش شعر نیز هیات داوران ˈ امید مهدی نژادˈ را با اثر ˈ جنبه طنزتان چقدر پایین است ˈاز استان تهران به عنوان نفر اول این بخش معرفی کرد و ˈمهران حسینیˈ از استان قزوین و ˈاحمدرضا قدیریانˈ از استان یزد نیز به عنوان نفرات دوم و سوم معرفی شدند .

هیات داوران دراین بخش نیز ازˈسید امیر سادات موسویˈ از استان همدان، ˈعباس احمدیˈ از استان قم و ˈمجید رحمانی صانعˈ از استان خراسان رضوی تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا، بر اساس رای هیات داوران در بخش ˈمقالهˈ ،ˈمحمد حکیم آذرˈ از استان چهارمحال و بختیاری و ˈابوالفضل حریˈ از استان مرکزی و ˈفاطمه تسلیم جهرمیˈ از استان فارس رتبه های اول تا سوم این بخش را از آن خود کردند.

در بخش نمایشنامه نیز اثری حائز دریافت رتبه اول نشد و ˈ علی حسنلوˈ از استان قم و ˈمهرداد صدقیˈ از استان خراسان شمالی رتبه های دوم و سوم این بخش را از آن خود کردند.

در بخش ˈنثرˈ نیز ˈ فرهاد ناجیˈ از استان مازندران رتبه اول را کسب کرد و ˈ فرزین پورمحبیˈ از استان تهران و ˈامین تویسرکانیˈ از استان اصفهان به ترتیب عنوان دوم و سوم این بخش را به خود اختصاص دادند .

در بخش ویژه نیز ˈ امین تویسرکانیˈ با اثر ˈ ضمانتنامهˈ موردتقدیر قرار گرفت .

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn خرید سی سی کم خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما

خرید vpn