telegram940 فراخوان همایش نقش نماز در هشت سال دفاع مقدس اعلام شد | اخبار روز
هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ » فراخوان همایش نقش نماز در هشت سال دفاع مقدس اعلام شد
فراخوان همایش نقش نماز در هشت سال دفاع مقدس اعلام شد

فراخوان همایش نقش نماز در هشت سال دفاع مقدس اعلام شد

معارف/شرایط و موضوع های فراخوان ˈهمایش نقش نماز در هشت سال دفاع مقدسˈ در بخش های خاطره، عکس، فیلم کوتاه، داستانک، وبلاگ و مقاله اعلام شد.

به گزارش اوج نیوز،کمیته علمی ˈهمایش نقش نماز درهشت سال دفاع مقدسˈ اعلام کرد: موضوع های پیشنهادی در بخش مقاله شامل ˈنماز و فرهنگ ایثار و شهادتˈ، ˈنماز در وصیت های شهیدانˈ و ˈنقش نماز در جنگ نرمˈ است و علاقه مندان تا بیستم مهر چکیده مقالات و تا ۲۵ آبان اصل مقالات را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

علاقه مندان در بخش های خاطره، عکس، فیلم کوتاه، داستانک و وبلاگ می توانند آثار خود را در موضوع های ˈجلوه هایی از نماز رزمندگانˈ، ˈنماز جماعت در جبههˈ، ˈمسجد و نمازخانه های جبههˈ، ˈنماز جمعه، نماز مقاومت مناطق جنگیˈ، ˈنماز شب و راز ونیاز رزمندگان (معنویت سنگرها)ˈ، ˈنماز در اسارت دشمنˈ و ˈمجروحین و اداء فریضه نمازˈ ارسال کنند.

با توجه به ظرفیت های بخش عکس در انتقال مفاهیم و مستندسازی لحظات برای اشاعه فرهنگ نماز در هشت سال دفاع مقدس تمامی رزمندگان یا وابستگان آنها می توانند عکس های مرتبط با موضوع همایش که در طول هشت سال دفاع مقدس گرفته شده را ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار عکاسان ۲۵ آبان بوده و هنرمندان و جوانان می توانند عکس های جدید خود را که دربرگیرنده مفاهیم مرتبط با موضوع همایش باشد؛ به دبیرخانه ارسال کنند.

موضوع های پیشنهادی در بخش شعر نیز شامل ˈنماز و فرهنگ ایثار و شهادت( با الهام از الگوی نماز امام حسین (ع) و شهدای کربلا وانطباق آن با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس)ˈ، ˈجلوه های نماز رزمندگان (صبر، مقاومت،تواضع، فروتنی، برخورد با اسرا، احترام به حقوق دیگران و…)ˈ، ˈنماز در مناطق عملیاتی (با توجه به نبود امنیت ،نبود آب، نبود زمان و…)ˈ و ˈنماز و اتصال به سرچشمه همه پیروزی ها ( اعتقاد به اینکه همه پیروزیها از آن خداوند متعال است)ˈ می باشد.

بر اساس این گزارش جوایز این همایش مبلغ سه میلیون ریال کمک هزینه سفر به عتبات است که به ۱۰ مقاله و۱۰ عکس برتر تعلق خواهد گرفت.

در بخش فیلم کوتاه به نفر اول مبلغ ۲۰ میلیون ریال و نفرات دوم و سوم ۱۵ و ۱۰ میلیون ریال و به ۳ اثر برگزیده نیز جوایزی اعطا خواهد شد.

داستانک یا داستان کوتاه به داستانی بسیار کوتاه گفته می شود که شامل یک صفحه ویا حتی چند کلمه یا سطر است و جایزه داستان های اول تا سوم به مبلغ ۱۵، ۱۰ و پنج میلیون ریال خواهد بود و از سه داستانک نیز با اهدای سه میلیون ریال تقدیر خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و جزییات شرایط شرکت در بخش های مختلف این فراخوان به پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی  مراجعه کنند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn خرید سی سی کم خرید کریو خرید وی پی ان خرید vpn خریدvpn خرید فیلترشکن خرید کاهش پینگ خرید کریو سایت اسپید vpn
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما

خرید vpn