telegram940 هر ایرانی سالانه یک کیلو سم می خورد | اخبار روز
خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
خانه » سبک زندگی » هر ایرانی سالانه یک کیلو سم می خورد
هر ایرانی سالانه یک کیلو سم می خورد

هر ایرانی سالانه یک کیلو سم می خورد

کتر مینو محرز در برنامه نبض شبکه خبر گفت: هر ایرانی سالانه از طریق آلودگی هوا، غذا، سموم مورد استفاده در کشاورزی و … یک تا چهار کیلو سم می‌خورد.
به گزارش اوج نیوز، دکتر مینو محرز در پاسخ به این سئوال که بسته خدمتی شما به چه صورتی است، گفت: اکنون سیستمی داریم که ضعیف رفتار می‌کند و قانونی داریم که به آن چندان پرداخته نمی‌شود وقتی همین مباحث را تقویت کنیم، در کوتاه مدت  می توانیم مشکل فعلی مردم را برطرف کنیم.

اکنون مساله امنیت غذا و دارو مشکل اصلی مردم است. هر ایرانی سالانه از طریق آلودگی هوا، غذا، سموم مورد استفاده در کشاورزی و … یک تا چهار کیلو سم می‌خورد. بنابراین امنیت غذا و دارو اولین کاری است که باید برای آن یک سازمانی قوی در نظر گرفته شود نه سازمان غذا و داروی فعلی.

وزارتخانه های دیگری که مواد غذایی وارد می کنند توسط این سازمان کنترل شوند. چند جای مختلف در این زمینه چنین کاری می کنند اما این مشکلات برای مردم همچنان وجود دارد. بنابراین کنترل مواد غذایی و دارو جزء وظایف اولیه ای است که به آن باید پرداخته شود.

دارویی که اکنون وارد کشور می شود با توجه به کمبودهای دارویی و یا منابعی که از آنها دارو را تهیه می کنند، ممکن است با کیفیت مناسب نباشد که لازم است کنترل شود و اگر پولی پرداخت می شود باید کیفیت دارو خوب باشد تا مردم دچار عوارض آن نشوند.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


خرید vpn خرید سی سی کم
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما

خرید vpn