×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اعتمادآنلاین با بیان اینکه سو مدیریت و عدم برنامه ریزی دولت و مجلس موجب مشکلاتی برای سال آینده خواهد شد، گفت: دولت و مجلس برای سال آینده برنامه ای ندارند و در حال حاضر بیشتر از اینکه از تحریم های خارجی و ترامپ صدمه ببینیم از سو مدیریت های داخل کشور لطمه می بینیم.

 

وی ادامه داد: ایران کشور ثروتمندی است و یک درصد از جمعیت و ۶ درصد از ثروت دنیا را دارد و اگر مدیریت درستی حاکم باشد شاهد مشکلاتی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم، نخواهیم بود. ۴۰ سال است که ما در تحریم هستیم اما چرا شرایط تاکنون بدین شکل نبوده است؟

 

این نماینده مجلس تاکید کرد: رشد بودجه ۹۸ به صورت متوسط ۵/۵ درصد بوده است و این موضوع به معنای آن است که بودجه متناسب با نرخ تورم، گرانی و مشکلات کشور نیست. تورم در حال حاضر بیش از ۷۰ تا ۸۰ درصد است. چرا اعلام نمی کنند و آمار و ارقام غلط به مردم می دهند؟ باید با مردم روراست باشیم چون صاحبان اصلی و ولی نعمتان اصلی نظام مردم هستند.

 

خضری با انتقاد از فساد موجود در کشور، گفت: دو مقوله اصلی که کشور ما را نابود کرده است یکی بی برنامه گی و نبود سندملی راهبردی آمایش سرزمینی است و دیگری فسادی است که در کشور حاکم است و ساری و جاری شده است. فساد در کشور افزایش یافته و اعتماد مردم به شدت کاهش پیدا کرده است.

 

او در خصوص بزرگترین مشکلاتی که در سال ۹۸ با آن مواجه می شویم، گفت: سه ابر چالش بیکاری و مشکلات کارگری، مدیریت منابع آب وچالش های زیست محیطی و صندوق های بازنشستگی را در سال آینده شاهد خواهیم بود. در سال ۹۸ شاهد سونامی ورشکستگی صندوق های بازنشستگی البته بجز تامین اجتماعی هستیم.

 

این عضو کمیسیون اجتماعی تاکید کرد: دولت اگر به واقع می خواهد کار اساسی انجام دهد ابتدا با مردم روراست باشد، سپس مدیریت درستی داشته باشد و در نهایت با فساد برخورد کند. در حال حاضر باید مبارزه با فساد و فسادستیزی در کشور نهادینه شود.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true

بت اسپات