×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

کمدهای توکار یک راه عالی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی در خانه شما هستند. در اینجا چند نکته در مورد نحوه استفاده بهینه از کمد لباس های داخلی آورده شده است:

نیازهای ذخیره سازی خود را برنامه ریزی کنید:

قبل از نصب کمدهای داخلی، کمی زمان بگذارید تا آنچه را که باید در آن ذخیره کنید برنامه ریزی کنید. انواع لباس ها و لوازم جانبی خود و همچنین هر مورد دیگری که ممکن است بخواهید در کمد لباس ذخیره کنید را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند تا بهترین چیدمان برای کمد لباس خود و انواع راه حل های ذخیره سازی مورد نیاز خود را تعیین کنید.

بهکارچوب با داشتن سال‌ها تجربه و سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع سرویس خواب مدرن به ویژه سرویس خواب چوبی دغدغه‌هایی که شما برای انتخاب و خرید سرویس خواب دارید را می‌شناسد. برای خرید جاکفشی و صندلی به وب سایت بهکارچوب به نشانی behkarchoob.com مراجعه کنید.

استفاده از ارتفاع:

اکثر کمدهای توکار از کف تا سقف نصب می شوند، بنابراین با اضافه کردن قفسه های اضافی یا ریل های آویزان، از این ارتفاع استفاده کنید. این به شما امکان می دهد بدون اشغال فضای اضافی، اقلام بیشتری را در کمد لباس خود ذخیره کنید.

از کشوها استفاده کنید:

افزودن کشو ها به کمدهای داخلی شما یک راه عالی برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی است. از آنها برای نگهداری وسایل کوچکتر مانند جوراب، لباس زیر و لوازم جانبی استفاده کنید.

جاکفشی را نصب کنید:

کفش‌ها می‌توانند فضای زیادی را در کمد لباس اشغال کنند، بنابراین برای کمک به مرتب نگه داشتن آن‌ها از روی زمین، قفسه‌های کفش اضافه کنید.

گنجاندن روشنایی:

کمدهای داخلی ممکن است تاریک باشند و جابجایی آنها دشوار است، بنابراین برای کمک به دیدن آنچه در داخل است، نور اضافه کنید. این کار می تواند به سادگی نصب نور نوار LED یا اضافه کردن چراغ های حسگر حرکتی باشد که با باز کردن درب کمد به طور خودکار روشن می شوند.

درهای آینه ای را در نظر بگیرید:

درهای آینه ای نه تنها اتاق را بزرگتر نشان می دهند، بلکه با ارائه یک آینه تمام قد، یک هدف عملی را نیز انجام می دهند. این امر نیاز به آینه مجزا را از بین می برد و فضای بیشتری را برای ذخیره سازی دیوار آزاد می کند.

مواد مناسب را انتخاب کنید:

هنگام انتخاب مواد برای کمدهای داخلی خود، دوام و سهولت نگهداری را در نظر بگیرید. موادی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شوند و در برابر سایش مقاوم باشند.

با رعایت این نکات، می توانید فضای ذخیره سازی را با کمدهای داخلی خود به حداکثر برسانید و فضای نشیمن سازمان یافته و کاربردی تری ایجاد کنید.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true

بت اسپات