×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

درج آگهی

درج آگهی در گذشته های دور و دورتر از آن زمانی که انسان ها فهمیدند برای ادامه زندگی نیاز دارند که داشته هایشان را با هم به اشتراک بگذارند به نوعی بحث خرید و فروش به وجود آمد.

فروشنده ها برای معرفی کالایشان و اینکه مشتری را ترغیب به خرید آن کنند مزیت های محصول شان و قیمتش را در بازار ها فریاد می کشیدند. تا مشتری بشنود و بیاید و کالا را بخرد.

 

امروز با هوشمند شدن تمام بخش های زندگی تبلیغ و گوشزد مزیت های کالا و قیمتشان هم به کمک انواع رسانه ها صورت می گیرد. و این درست همان کاری است که آگهی-کالا ، به خوبی از پس آن بر آمده است.

 

سایت آگهی-کالا با امکان درج آگهی رایگان محصول، خدمات و برند شما، ویترینی چشم گیر برای دیده شدن کار شما است.

 شما می توانید مطمئن باشید با درج آگهی رایگان و یا ویژه در سایت آگهی-کالا، محصول یا نام تجاری تان به خوبی توسط قشر زیادی از کسانی که به دنبال آن هستند مشاهده می شود.

 

کل این فرایند بدون هزینه و یا در مورد درج آگهی ویژه با کمترین هزینه ی ممکن صورت می گیرد. مزیت درج آگهی در آگهی-کالا ،  پایگاه درج آگهی رایگان این است که به شما امکان خرید و فروش بی واسطه را می دهد.

 

درج آگهی رایگان در آگهی-کالا

بله . درج آگهی رایگان . شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای کالا، محصول، خدمات و برندتان را در ویترین پرمخاطب آگهی کالا به نمایش بگذارید.

 

خیالتان راحت. مخاطبان زیادی آگهی شما را می بینند و اقبال فروشتان بسیار بالا می رود. باورتان می شود؟ با درج یک آگهی رایگان .

درج آگهی ویژه در آگهی-کالا

زمانی وجود دارد که شما مایلید خیلی برجسته تر و یا طولانی تر آگهی کالا ی خود را در سایت آگهی-کالا قرار دهید. در این صورت مثلا با پرداخت هزینه ای جزیی از خدمت نردبان (بالا آوردن آگهی) استفاده می کنید.

 

در این حالت آگهی شما به روزرسانی خواهد شد. همچنین در صورتی که مایل باشید از شرایط درج آگهی ویژه و برجسته استفاده کنید در این صورت هم با هزینه ای بسیار کم آگهی شما به صورت ویژه و برجسته نشر می شود.

چرا آگهی ویژه و آگهی برجسته؟

خودتان را به جای مخاطبان و مشتریان تان قرار دهید. حس تان وقتی یک آگهی که زیر آن ویژه و یا برجسته نوشته شده چیست؟

 

اولین حسی که دارید این است که فروشنده چقدر به کالا و یا خدمات خودش ایمان دارد. چه راحت برای آن هزینه می کند. حتما به سود و بازدهی آن ایمان دارد. پس محصول خوبی است.

در واقع شما با استفاده از خدمات درج آگهی ویژه و برجسته حس اعتماد و کشش بیشتری در مشتری ایجاد می کنید. آن هم به نسبت درج آگهی رایگان که صاحب همه ی محصولات و برند ها که تشخیص خوب و بدشان خیلی کار آسانی نیست آن را انجام می دهند.

 

با مشاهده ی تعرفه ای که برای درج آگهی های ویژه ، برجسته ، و نردبان و تمدید آگهی در نظر گرفته شده و می توانید آن را مطالعه نمایید، خواهید دید در ازای پرداختی بسیار کوچک ، اعتمادی چشمگیرتر نصیب آگهی شما می شود. موضوع آگهی تان پرفروش باد. آگهی کالا.

 

  AGAHI-KALA.IR

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true

بت اسپات