×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
false

به گزارش ایسنا، بهرام پارسایی، پنجشنبه ۱۸ بهمن در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شیراز، گفت: مدیران باید جسارت لازم را برای تصمیم‌گیری در عرصه‌های دشوار را داشته باشند؛ در راستای تأمین منافع مردم گاه باید از دستورالعمل و بخشنامه عبور کرد.

 

پارسایی اتخاذ تصمیمات دشوار در زمینه صدور پروانه، صدور مجوز، حمایت از سرمایه‌گذار و برداشت سنگ از مسیر ایجاد کنندگان اشتغال را متذکر شد و گفت: ما هم می‌توانیم بی تفاوت از کنار مسائل عبور کنیم، هم می‌توانیم با احساس مسئولیت در کنار مردم گام برداریم.

 

وی با تصریح اینکه نباید به تفرقه و مشکلات دامن زد، گفت: وقتی ایران سرافراز و ایرانی موفق خواهد بود که همه از هر گروه و جناحی در کنار هم باشند، گفت: ما ایران را با تمام قومیت‌ها، اقوام، طوایف و … می‌خواهیم؛ ایران بدون استان‌های خوزستان و آذربایجان و کردستان و سیستان و بلوچستان مقبول ما نیست.

 

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افرادی که خواسته یا ناخواسته به تفرقه خصوصاً تفرقه بین مردم، اختلافات قومی و قبیله‌ای دامن زده و می‌زنند، مرتکب خیانتی بزرگ نسبت به ایران و ایرانی می‌شوند؛ شرایط امروز چپ و راست، اصولگرا و اصلاح طلب و اعتدالی نمی‌شناسد همه باید در کنار هم گره گشای مشکلات باشیم.

 

او همچنین گفت: شرایط فعلی کشور به گونه‌ای است که مردم متحمل فشار زیادی خصوصاً در زمینه اقتصادی شده‌اند، این مردم وفاداری خود به نظام و انقلاب را اثبات کرده‌اند، امروز نباید به گونه‌ای عمل کنیم که مردم تصور کنند آنان را برای بهره برداری‌های سیاسی و اجتماعی و … نیاز داریم.

 

پارسایی با تصریح اینکه همه باید حقوق حقه مردم در بخش‌های مختلف را رعایت کرده و از این حقوق دفاع کنیم، گفت: تحریم‌ها مردم را در فشار قرار داده است، بعضی‌ها هم در این شرایط مدام به دولت هجمه وارد می‌کنند، اما این افراد بدانند که مردم ایران دارای حافظه تاریخی قوی هستند.

 

او ادامه داد: زمانیکه وفور نعمت بود و نفت را تا ۱۵۰ دلار می فرختیم، به دلیل سو تدبیر به سمت قطعنامه‌های متعدد سازمان ملل رفتیم و قطعنامه ذیل فصل هفت شورای امنیت می‌توانست مقدمه جنگ باشد؛ شرایط امروز ناشی از عملکرد کسانی است که قطعنامه‌ها را کاغذ پاره خواندند.

 

پارسایی هجمه به دولت را اخلاقی ندانست و گفت: شرایط امروز ثمره بی تدبیری دولت‌های قبل است، همان کاغذ پاره‌ها ما را نیازمند برجام کرد؛ اما حالا به برجام حمله می‌کنند، برجامی که تا اذن رهبری نبود شکل نمی‌گرفت.

 

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه امروز هم مجمع تشخیص مصلحت باید مدبرانه به موضوع اف ای تی اف و پالرمو، ورود داشته باشد، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس وظیفه خود را در این موضوع انجام داده‌اند، اکنون نوبت مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

 

او تصریح کرد: باید متوجه باشیم که اقدام مجمع تشخیص مصلحت در تصویب اف ای تی اف و پالرمو، حداقل موجب خواهد شد که فشارهای وارده به مردم از آنچه هست بیشتر نشود؛ عدم تصویب آن هم زمینه ساز افزایش فشارها به مردم خواهد بود.

 

پارسایی با بیان اینکه شرایط تحریم، بودجه و منابع مالی را امروز کسی نمی‌تواند انکار کند، تصریح کرد: در این شرایط مدیر بی تدبیر، نباید سو مدیریت خود را به گردن تحریم بیندازد، هر فردی مسئولیتی را در این شرایط پذیرفت باید کامل پای کار باشد؛ اگر مدیری فکر می‌کند راه حلی برای شرایط کنونی وجود ندارد، نباید بماند؛ ما قدردان مدیرانی هستیم که پای کار هستند.

 

او اضافه کرد: از هیچ فردی پذیرفتنی نیست که به بهانه تحریم و کمبود بودجه، شانه از مسئولیت خالی کند، همه باید تا آخر بایستیم و نباید ناامیدی را به واسطه ناتوانی خود به مردم تحمیل کنیم، موظف هستیم امیدوارانه مسیر را ادامه بدهیم.

false
false
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true

بت اسپات